Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ која исто така е позитивна на коронавирус речиси ни два дена не помина заедно со својот син Жељко откако излезе од болница.

Тој заедно со пејачката пред два дена објавија дека се позитивни на коронавирус и дека се во изолација во нивната вила на Дедиње. Вељко овој пат со фановите сподели како му поминува времето во карантин додека не е со неговиот штотуку роден син.

Имено тој сподели видео на кое се гледа како рапува и пее во нивната дневна соба пред телевизорот со што потврди дека се чувствува одлично за разлика од многумина кои се борат со овој вирус.

Инаку вчера беа тестирани и Богдана и бебето, како и нејзините родители Даниела и Богдан.