Не им било жал за своите љубимци да одвојат баснословна сума пари.

Дироекторот на “Гранд” продукција Саша ПОповиќ поседува многу вреден автомобил, меѓутоа на естрадата имаат многу поскапи коли од неговата.

Саша Поповиќ за мерцедес GL 350 одвоил 67.000 евра.

Фолк дивата Дара Бубамара за својот ренџер ровер дала неверојатни 110.000 евра. Пеачката е позната и по брзо возење.

Аца Лукас порше кајен вреден 90.000 евра.

Фолкерот Асо Пејовиќ Јагуар вреден 100.000 евра.

Маја Беровиќ вози хамер вреден 58.000 евра.

Сека Алексиќ поседува мерцедес SLK од 100.000 евра.