Откако се прошета по црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал држејќи го за рака раперот Тига, интересот за британската старлета  Деми Роуз не стивнува.

Врската со поранешното момче Кајли Џенер не траеше долго, но затоа оттогаш бројот на следбеници на нејзиниот Инстаграм постојано се зголемуваше.Кога ќе ја погледнете,  ќе ви биде јасно и зошто.

Деми не се двоуми да покаже „минимум кожа“, односно гради и задник кои „излегуваат од бикините“, но сега таа отиде чекор подалеку. Старлетата најпрвин носеше боди – месо боја, кое беше пресечено до лудило!

Нема што не откри, а на крајот на краиштата, уверете се и самите.

Особено на следните фотографи, каде тангата, е длабоко врежана во големата овална задница на старлетата!