Старлетата Сораја Вучелиќ моментално се наоѓа во Црна Гора, од каде што се пофали како ужива во луксузот којшто ја опкружува.

Додека се сончаше на јахтата, Сораја сподели видео во кое покажа нова скапа торба Шанел, како и клучеви од Ферари и тоа само неколку денови откако се појави веста дека рускиот тајкун  ја почастил со скапо Ламбурџини од 200.000 евра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#chilltoday ?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Според медиумите, споменатата торба наводно чини повеќе од 3.200 евра, а  веднаш после објавата не стивнуваа коментарите на нејзините фанови?

На висока нога, – Не пијте и не давај гас на Ферарито, – вистинска дама“, беа некои од коментарите на следбениците на Сораја на Иснтаграм

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#beautifulday☀️?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on