Сообраќајна несреќа се случила вечерва на автопатот Гостивар-Тетово, дознава 24 Инфо.

Засега нема детали за сообраќајката, ниту дали има повредени.

Полицијат врши увид во моментов, а сообраќајот се одвива во една лента.