x

Солскјер отпиша шестмина фудбалери

solskjer-2-e1572710878939

Манчестер Сити не се откажува од идејата за Џејдон Санчо, на секој начин се обидуваат да соберат пари за неговиот трансфер.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата