x

Снајдер сака да се врати на фудбалот, но има голем проблем

Весли Снајдер има намера исто како Аријан Робен да ја прекине пензијата и да се врати на теренот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата