Пејачката Александра Пријовиќ на Инстаграм објави видео како се подготвува за својот настап, а тоа што и го порача нејзината свекрва ги воодушеви фановите.

Таа на видеото носи сексапилен црвен фустан истакнувајќи ја својата линија и тенок струк.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vidimo se veceras u Novom Sadu❤️ @ateljetijanatodorovic @laziclaza @aleksandargligorievski_hair

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Штом таа го објави ова видео започнаа коментарите да се нижат сами по себе.

„Совршена“, „Убава жена“, „Зборовите не се доволни“, се само дел од коментарите на фановите.

Под фотографијата нејзината свекрва Лепа Брена и напиша „Мјаууу“, што предизвика уште повеќе коментари од фановите.