Музичката ѕвезда Катарина Грујиќ ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со нови фотографии од јахтата, а мажите останаа рамнодушни и никако не престануваат да и коментираат.

Пејачката позираше во едноделен костим за капење, а во преден план беа нејзините затегнати нозе и тетоважата на ногата.

Поради провокативните пози на пејачката, благодарение на кои доаѓаат до израз нејзините атрибути, многу мажи останаа без здив, а сите ги коментираа на социјалните медиуми дека Катарина никогаш не изгледала подобро.

„Тетоважата на ногата е премногу добра“, „Шерон Стоун“, „Гориш“, „Толку си добра“, се само некои од комплиментите што ги доби Грујиќ.