x

Силва во Милан, останува само сон

Во изминатиот период Тијаго Силва беше поврзуван со Милан. Бразилецот ја одработува последната година од доворот со ПСЖ, но како што стојат работите оваа соработка нема да продолжи.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата