Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ, наводно четири месеци била во врска со пејачот Стефан Живојиновиќ, син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ.

По веста дека Бојана и Стефан биле заедно, свастиката на Веjко Ражнатовиќ повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста, десет дена по свадбата на синот на Цеца, каде првично го привлече вниманието на многумина заради нејзиниот атрактивен изглед.

Бојана Родиќ на социјалните мрежи покажа дека врти нов лист и дека сака да изгледа уште подобро, па отиде на тренинг во салата.

Родиќ споо

Родиќ  на своите следбеници им сподели слика салата за вежбање на која напиша: „Па да започнам“!