Латино убавицата Селма Хаек денеска полни 54 години. Сексапилната актерка вчера објави фотографија облечена во црн костим за капење со длабоко деколте и го најави својот роденден.

Погодете кој полни 54 години утре?, напиша Селма на Инстаграм.

Нејзината нова фотографија на социјалните мрежи направи апсолутен хаос, па позитивни коментари постојано се нижат под објавата.

Актерката го истакнала бујното деколте, но објави и фотографија со лицето во крупен план, поради што жените ѝ честитаат.