Атрактивната Марјана Станојковска секојдневно ги чести фановите со нови провокативни фотки на социјалните мрежи. Таква е и последната на која позира облечена во црн провиден фустан, но овојпат наместо градите, во преден план и е задникот.

Марјанче, чиста десетка за стајлингот и облините!