Откако рече дека ја повлекла кривичната пријава против Кристијан Голубовиќ, Станија Добројевиќ продолжи да „жари и пали“ на Инстаграм, каде ја следат дури 1.000.000 луѓе!

Риалити ѕвездата се сликаше во луксузниот стан, во речиси провидна маичка кои треба да биде градник.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Не е претерување, нејзините гради целосно се видливи, додека капки и паѓаат во бујното деколте.

Станија ги објави жешките фотографии откако претходно Јелена Карлеуша, ги покажа брадавиците и задникот во танга во проѕирен фустан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on