Северина оваа недела одлучи да ги почести фановите со уште една фотографија на која позира во провокативно издание.

Пејачката објави фотографија на која позира седејќи на работ од креветот во кратки панталони и црвена блуза.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

“Мрзелива недела“ напиша Северина во краткиот опис.

ановите се воодушевени од најновата фотографија.

„Најубава жена на свет, дефинитивно“, „Најубава“, „Прекрасна“, „Се уште добра и убава девојка“, се само дел од коментарите.