Северина е позната по тоа што сака да експериментира со модата, но овој пат се покажала во сосема поинаков стил и повторно ги одушевила жените на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

Bag in the hand. Head in the clouds. ☁️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onSep 16, 2018 at 3:39am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

☀️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onSep 1, 2018 at 5:28am PDT

 

Популарната пеачка се вратила од Ница во Франција каде што уживала во убавините на Азурниот брег. Таа ја искористила можноста додека траат топлите септемвриски денови да ги изнесе фантастичните фустани за крај на летото.

 
 
 
View this post on Instagram

? #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onSep 6, 2018 at 9:14am PDT

 

Северина е позната по тоа што сака да експериментира со модата, и да изгледа одлично, но овој пат одбрала фустани со нагласување на боите, дезенот и начинот на комбинирање.

 
 
 
View this post on Instagram

Au Revoir Nice, prihajamo Prevalje… #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onSep 8, 2018 at 8:58am PDT

 

Пеачката често бира лефтерни модели, јаки бои и интересни дезени, меѓутоа овие фустани кои ги носела се совршени за крај на летото, бидејќи моделите се исклучителни и софистицирани.

 
 
 
View this post on Instagram

It’s nice to be in Nice ? #dresstoimpress @matijavuica #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

 

A post shared by Severina Kojic (@severina) onSep 7, 2018 at 8:34am PDT