Сандра Африка ужива во овој период кога не работи, а многу често ги провоцира своите фанови со фотографии и видеа на својот Инстаграм профил.

После неколку жешки фотографии од базенот, Сандра реши да ги израдува фановите, особено машкиот пол, со едно видео.

Тек започнав – напиша пејачката во описот на видеото.

Иако не се знае што точно значеше Сандра кога го напиша ова, видеото ги воодушеви фановите, а пејачката ја покажа добрата линија.

Погледнете го видеото во кое Африка ги провоцираше нејзините машки фанови

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A ja tek pocela sam … ?

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on