Јелена Розга го остави најдоброто за крај на летото.

Таа во фотографија по купаки го покажа задникот на Миконос и се запраша зошто летото не трае подолго.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Zasto ljeto ne traje vjecno… ❤️#jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) onSep 18, 2018 at 11:44am PDT