x

Ристовски: Да останеме сите заедно, верувам дека ова ќе биде животна лекција за сите нас (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец и член на Вардар, Борко Ристовски се огласи на социјалните мрежи, тој испрати порака до сите во овие тешки денови, во кои целиот свет се бори со коронавирусот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата