x

Пјаниќ искористи шанса да го „пецне“ Сари

pjanic

Фудбалерите на Јувентус синоќа неочекувано беа елиминирани во осминафиналето во Лигата на шампионите.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата