x

Промоција: Баерн со нови дресови против Барселона – изгледаат ЕКСТРА!

baern-dresovi

Навистина со Адидас како да нема промашување во поглед на дресовите на големите фудбалски гиганти. Така и со Баерн Минхен, кој во пресрет на четвртфиналниот двобој во Лигата на Шампионите со Барселона, утринава ја промовираше третата гарнитура на дресови. И навистина се прекрасни, изгледаат ЕКСТРА.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата