x

Промоцијата на календарот на Наполи изгледа фасцинантно, го има и Елмас (ВИДЕО)

Наполи пред неколку дена го промовираше новиот календар за 2020 година. Промоцијата изгледа фасцинантно, ги има сите играчи кои настапуваат во Наполи, а секако тука е и нашиот Елиф Елмас.

За него низ социјалните мрежи повеќето коментари беа позитивни, но имаше и негативни кои велеа дека изгледа смешно играчите голи да „глумат“ на промоцијата.

Погледнете како изгледаше промоцијата на календарот на Наполи.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата