x

Проблем за Милан, Пиоли позитивен на „Ковид-19“

pioli

Милан потврди дека пандемијата коронавирус и натаму прави проблеми во тимот од „Сан Сиро“. Нов позитивен член на Ковид-19 е стратегот на „росонерите“, Стефано Пиоли.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата