x

Прекрасен видео-запис посветен на македонските титани (ВИДЕО)

makedonija-fudbal

Мартин Пресилски е еден од големите вљубеници во македонскиот спорт. По секој голем успех на националните тимови или пак клубови редовно подготвува видео-записи. Овој пат веднаш „скоцка“ нов матријал и го посвети на фудбалерите, кои за првпат во историјата ќе играат на Европско првенство.

Ужувајте во видео-записот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата