x

Првпат после 15 години во полуфиналето на ЛШ без Меси и Роналдо

edjlgicwkaar-7p

Фудбалерите на Барселона на болен начин се опростија од Лигата на шампионите оваа сезона.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата