Човек починал додека трчал на кеј утрово, пренесе „Женски магазин“.

Несреќата се случила во близина на хотелот „Александар Палас.“

На местото се пристигнати брза помош и полиција на увид. Се очекуваат детали во текот на денот.

Извор: Женски магазин