x

Последната акција на КЛ7 во Струга (ВИДЕО)

gorgovski

Дебитантот во Супер-лигата, Голден Арт КЛ7 дојде до првиот бод оваа сезона откако во последната секунда со голот на Ѓорговски од 12 метри се избори за крајни 23-23 на гостувањето кај Струга.

Последната акција од оваа средба можете да ја погледнете на следниот линк.

 

 

 

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата