Sвездата на британското реално шоу “Големиот брат” и старлета Лаура Картер, е главната актерка во домашното порно на познат фудбалер кој настапува во Премиер лигата, и чие име се држи во тајност.

-Правниот тим на Лаура ќе реагира доколку снимката биде искористена во јавност, изјави агентот на британската убавица, која наводно е уценувана од сопственикот на снимката.

“Дејли стар” откри дека цената која сопственикот на снимката ја бара е околу 10 милиони фунти, но според зборовите на адвокатите на убавицата тешко дека ќе ја добие оваа сума.