Популарната пејачка Никол Шерцингер објави фотографии од одмор кои оставаат без здив!

Никол неодамна го прослави 42-от роденден со своето ново момче, исто така во бикини, а сега ги воодушеви своите фанови со фотографии од одморот во Света Луција!

Го покажа своето совршено тело во минијатурно бело бикини, додека заводливо гледаше во камерата.

„Го гледам зајдисонцето “ напишала Никол.