Старлетата Станија одново ги „запали“ социјалните мрежи. Таа овој пат буквално предизвика вистинска еуфорија, со својата гола фото сторија… Всушност не е едена, туку се три, во кои не знаеш каде стралетата е посекси!?

Дали најпрвин како секси бабамразица, повеќе соблечена отколку облечена во црвен свилен фустан со шлиц до препони… Или што би рекле „шлиц до пиц“, зашто расцепот на моделот речиси го открива делот по кој сите мажи мечтаат…

Веднаш потоа Станија во мини фотосеријал од еротски пози во секси долна облека.

Црн градник и мини танга гаќички, со црни чорапи од тантела во разни пози, во кои старлетата се разголела.

Клечечка или седечка со широко расчекорени нозе, пози во која старлетата демонстрира како пуши… додека рекламира електронска цигара!

А дека умее да пуши и стоеечки, старлетата покажа потпрена на огледалото покрај ѕидот. Впрочем Станија и самата се пофали:

„Толку палам, што од секаде се чади“! А како и не би…? Впрочем, кога ваква расна убавица разголена ќе се фотографира како пуши, на машката популација „и чури низ уши“!

И за крај, во овие студени денови, од Станија уште нешто максимално смело…

Малку „сонце од солариум“, за голото тело!