Манекенката Памела Андерсон (52) повторно позираше во во многу провокативно издание.

Таа уште еднаш ги изненади следбениците со својот изглед. Последно Памела на Инстаграм објави фотографија , на која се гледа во наметка, но очигледно заборавила дека не ја покрива целосно. На фотографијата се откриени градите на убавицата и интимниот дел, каде се гледа нејзината долна облека.

Убавицата од „Baywatch“ го прослави својот 53 роденден на почетокот на јули, но како што можете да видите од фотографиите,  за неа возраста воопшто не е проблем .