Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучи карантинот и убавото сончево време да го помине во Нови Сад и тоа покрај базен.

Таа во друштво на својата ќерка Анастасија се соблече во минијатурно бикини.

Пејачката преку Инстаграм сподели со фановите како ужива покрај базенот, а потоа дел од присутните сподели фотографија од Анастасија и Цеца како се сончаат на лежалките.

Она што веднаш на фановите им падна во очи е совршениот задник на пејачката кој буквално е вреден милион долари.

Совршениот изглед на пејачката е доказ дека таа е во топ форма иако е во самоизолација во последните два месеци.