Сораја Вучелиќ последно потврди дека тајно се омажила во Холандија за милионер, но и понатаму продолжува да ги прави среќни нејзините следбеници на Инстаграм.

Таа редовно објавува фотографии на кои се гледа речиси гола, а во преден план секогаш и се огромните гради.

Овој пат како да ги помина сите граници на невкус, па додека се возеше во автомобил со пријателката ја извади градата од маичката, па потоа ги снимаше градите на пријателката додека таа беше зад воланот.

Инаку, ова беше начин за да и го честита роденденот на пријателката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara ? (@sorajavucelic)