Јелена Карлеуша се појави во Коштуњак на третиот ден од снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, и како што се очекуваше, таа повторно привлече најголемо внимание.

Снимањето на шоуто продолжи и во понеделник, по долгата пауза поради состојбата со пандемијата на коронавирус, а Јелена се врати во подобро издание од кога било, па се чини дека нејзиниот одмор од настапи во деновите на изолација и годеше.

Денес, таа се појави пред студиото на Гранд во ултра тесен и краток цветен фустан, кој особено ја истакна нејзината бујна става.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??? @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во согласност со парчето облека, таа ги надополни фризурата и сандалите со платформа, како и чантата, и како и секогаш, пристигна во скап автомобил.