Градите никогаш поголеми. Карлеуша се соблекла во минијатурен бикини.

Јелена Карлеуша ужива во Кина, а од оваа земја објавила две нови фотографии, каде што до израз доаѓаат нејзините облини.

Како и повеќепати во преден план и се градите кои никогаш не биле толку големи

https://twitter.com/karleusastar/status/1033634483088633857

 – Супер снајка – напишала на турски ЈК.

 

Hello?????‍♀️?#superyenge

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onAug 26, 2018 at 1:31am PDT