Пејачката Никол Шерцингер очигледно не старее. Како што изминуваат годините таа станува се поубава и поубава и токму затоа важи за една од најубавите жени во светот, што го доажува тоа и  во петтата деценија од животот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So excited to be on @seeyourvoicefox with my brother from another mother @kenjeong tonight!???

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Никол повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со објавено видео од нејзе како ужива во морската вода.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waking up motivated on a Monday like ??‍♀️??

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Нејзините обожаватели ја опсипаа со лајкови и комплименти: „Изгледаш неверојатно“, „леле“, „не си реална“, „невозможно е да си толку стара“ …