Пејачката Јелена Карлеуша времето во карантин го користи за одмор, но и за објавување на провокативни фотки на социјалните мрежи, на радост на машкиот пол кои се нејзини најмногубројни следбеници.

Имено Јелена убавиот сончев ден одлучила да го искористи во опуштена атмосвера, да се сонча во дворот, да ужива, а фотографијата во костим за капење која ја поделила на својот Инстаграм  и никого не оставила рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️ In @prettylittlething ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Многу фанови искоментирале дека Карлеуша е во совршена форма и дека изгледа подобро од било кога.