x

Некогашниот европски првак во големи проблеми, можно е да згасне

Коронавирусот создава големи проблеми на сите спортски тимови во светот. Финансискиот дел е најголемата главоболка, клубовите се обидуваат да преживеат.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата