Николета Лозанова има огромна колекција на фотографии од одмори, на кои е фотографирана без облека како лежи врз врелиот песок на најегзотичните плажи во светот. Исклучок не е Занзибар. само што таму ниту мајмуните не останаа имуни на телесбиот раскош на старлетата, па скаа и самите одблизу да се уверат дали е се’ на неа природно или има и нешто пластика …?!

Штом сепак се повлече во луксузната резиденција во која престојува, Лозанова не дозволи никакви облека да и тежи на телото и побрза да соблече се од себе.

Бринетата сподели фотографии на Инстаграм, на кој лежи гола и распослана на спалната соба, посматрајќи ја прекрасната глетка надвор преку стаклените врати на својата соба.

Причината за посетата на Танзанија е нејзиниот 31. роденден. Бидејќи саканиот и е зафатен со тренинзи во новиот фудбалски клуб “Левски”, Ни Ло ја покани сестра Велија да ја придружува до егзотичната дестинација. Двете си поминуваат супер и не пропуштаат да го трошат времето заедно правејќи кул фотографии, пишува HotArena.