Пејачката Наташа Беквалац зад себе има три разводи, а честопати се шегува на своја сметка, па токму поради тоа таа на своите следбеници на социјалните мрежи на необичен начин им посака добро утро.

Имено, Наташа Беквалац на Инстаграм сподели своја фотографија во венчаница и испрати смешна порака.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja sam u Španiji.???

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

– Ако не сакаш сопругот да те изневерува – немаш сопруг. Добро утро – напиша Беквалац, а пораката ја збогати со емотикони.

Оваа порака на Беквалац предизвика полемика на социјалните мрежи:

„Хаха, целосно се согласувам“, „за жал сите се почесто изневеруваат“, „не би се согласила, има уште верни сопрузи, еве еден мој пример“ …

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All the variety,all the charm,all the beauty of life is made up of light and shadow.? L.T.

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on