x

Наполи на Елиф Елмас донира 32 тони храна

Наполи за кого настапува македонскиот репрезентативец, Елиф Елмас се приклучи на клубовите кои безрезервно им помагаат на своите сограѓани во време на коронавирус.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата