x

Напаѓач пред вратите на „Олд Трафорд“

Повредата на Маркус Рашфорд направи сериозни проблеми во редовите на Манчестер Јунајтед. Менаџерот Оле Гунар Солскер остана без вистинско решение во нападот, па челниците на клубот во моментов се во потрага по напаѓач.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата