Тазе родителите Том Круз и Кејти Холмс полека им се враќаат на старите начини на забава. Едно од омилените места за прошетка е фудбалскиот терен во Лос Анџелес на кој уживаат во мајсториите на посвоената ќерка на Том од бракот со австралиската актерка Никол Кидман, Изабел.