x

Мурињо го одбра најдобриот фудбалер во историјата

Ниту Жозе Мурињо не беше прескокнат со традиционалното прашање кое се однесува на двајцата најдобри фудбалери во светот, Лионел Меси и Кристијано Роналдо.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата