Провокативните фотографии на Емили Ратајковски не се некое чудо, но со последната таа се надмина себе.

Манекенката се пофалила со новата тетоважа, поради која што морала да се соблече целосно гола.

Станува збор за тетоважа од нејзиното корисничко име на Твитер и Инстаграм „емрата“,која што одлучила да ја стави на долниот дел од грбот, поточно над задникот, а истата ја покажала додека лежи на креветот, целосно гола.

Би сакала да ви кажам дека е трајна, напиша таа.

Славната манекенка целосно се соблече за на фановите да им ја покаже тетоважата на долниот дел од грбот.

Трајна е, барем во моите мисли отсега, гласи еден од коментарите под фотографијата.