x

Михајловиќ по тешкиот пораз: Останува да молчите, да се извините и да се засрамите

Како сезоната одминува, така Милан изгледа се подобро, ова на своја кожа го почувствува Болоња. Избраниците на Синиша Михаловиќ на „Сан Сиро“ беа проазени со убедливи 5-1.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата