x

Меси со една фотографија ги воодушеви фановите (ФОТО)

Фудбалерите на Барселона се вратија на тренинзите откако добија неколку дена одмор по повод новогодишните празници.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата