Пејачката Неда Украден ги израдува фановите откако на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини.

Пејачката која е на прагот на 70-от роденден доби илјадници позитивни коментари откако ја сподели фотографијана на која во преден план беа нејзините гради.

-Дојде добата да се проба морето, јас убава на оваа топлина, порача Неда Украден преку својата фотографија.

„За твоите години си секогаш убава и згодна“, „Убави гради“, „Толку згодна и привлечна и понатаму“, „Блескате како да имате 40 години“, се само дел од многуте коментари наменете за пејачката, погледнете.