x

Мајката на Нејмар си фати дечко од 22. Години

Надин, мајката на еден од најпознатите светски фудбалери Нејмар, е топ тема на светските медиуми поради љубовната афера со 22. Годишен модел.

Момчето се вика Рамос, и покрај тоа што е модел, е и професионален гејмер, а Надин не мора никако да ја правда ова врска затоа што веќе неколку години е разведена од таткото на познатиот фудбалер. Надин е цели триесет години постара од нејзиното момче но тоа не им пречи ниту на еден од нив.

 

 

 

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата