x

Мама Заниоло повторно со провокативни фотки, до кога?

Мајката на фудбалерот на Рома, Николо Заниоло, не прастанува да ја шокира јавноста со провокативните фотографии кои ги постира на социјалните мрежи. Очигледно дека на госпоѓа Франческа Коста и годи популарноста на нејзиниот син, па на социјалните мрежи има илјадници следбеници. Очигледно не само поради популарноста на нејзиниот син, туку и поради фотографиите кои се исклучително експлицитни.

Често и самиот Заниоло знаеше во изминатиот период јавно да побара од мајка му да не го срами повеќе, но тоа очигледно засега не вродува со плод. Актрактивната Франческа (43), инаку среќно омажена за таткото на Николо, Игор, инаку и самиот долгогодишен фудбалер во десетина италијански прволигаши, второлигаши но и третолигаши, очигледно дека има намера и натаму да биде ултра популарна и во центарот на вниманието во италијанската јавност.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата